در و پنجره آلووود(Aluwood)

مشخصات سیستم آلووود  (Aluwood)

آلو وود ترکیبی از درب و پنجره آلومینیومی و چوب طبیعی می باشد. فریم های چوبی به کار رفته در این محصول بسیار چشم نواز بوده و استفاده از آن در هر ساختمانی نگاه را خیره می کند. آلو وود از جمله تجهیزات لوکس ساختمانی بوده که تلفیقی از زیبایی، تنوع و عایق بودن به همراه ظرافت، سبکی و استحکام بی نظیر می باشد و این مهم نتیجه به کار بردن چوب و آلومینیوم با استفاده از تکنولوژی خاص در این محصولات ( درب و پنجره چوب آلومینیوم ) می باشد.

آلو وود مناسب مناطق سرد سیر و گرمسیر است.

ویژگی پنجره های آلو وود

_ درب و پنجره آلو وود با داشتن نمایی زیبا و ایجاد حس خوب طبیعت، محصولی متفاوت می باشد.
_ آلو وود ترکیبی از در و پنجره های ترمال بریک یا نرمال آلومینیومی به همراه چوب است که در مقابل آب ، گرما ، نور و رطوبت مقاومت بسیار بالا یی دارد.
_ پروفیل های آلو وودی به کار رفته در این محصولات از شرکت ها و کشورهای معتبر جهان وارد می شود.
_ به دلیل ظاهر و خصوصیات ویژه آلو وود، این محصول در ساختمان های لوکس به کار می رود.
_با توجه به تکنولوژی پیشرفته در تولید درب و پنجره آلو وود، این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و از جمله تجهیزات و لوازم خاص ساختمانی می باشد که تمام ویژگی های زیبایی و مقاومت در داخل و خارج از ساختمان را به همراه دارد.
_ پنجره های آلو وود با شیشه های دو جداره و سه جداره و انواع تک حالت بازشو-دو حالت بازشو و… می باشد.

شرکت صنایع پارس آلومینیوم (Pars Aluminium) با استفاده از بهترین متریال اولیه (از جمله پروفیل های گلوبالوم) و همچنین برترین نیروهای مجرب در طراحی و ساخت درب و پنجره های آلومینیومی آلوود، میتواند آنچه که لازم دارید را در کمترین زمان ممکن برایتان فراهم کند.

مشاوره و قیمت ساعت ۸ الی ۱۸