پارس آلومینیوم (Pars Aluminium) و گلوبالوم (GlobAlum)

گلوبالوم (GlobAlum) و پارس آلومینیوم (Pars Aluminium):

شرکت پارس آلومینیوم (Pars Aluminium) با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت آلومینیوم از جمله طراحی و ساخت انواع درب و پنجره های آلومینیومی (مانند درب و پنجره های ترمال بریکنمای ساختمان آلومینیومی، انواع نرده های آلومینیومی و … همواره به دنبال ارتقا کیفیت و استفاده از بهترین متریال موجود در این حوزه است.
در سال های اخیر استفاده از آلومینیوم در صنعت ساختمان سازی بطور چشمگیری افزایش یافته است. شایان ذکر است که از آن جایی که پروفیل های درب و پنجره های آلومینیومی در بازار متنوع هستند، پارس آلومینیوم همواره سعی بر آن دارد تا برای تولید محصولات آلومینیومی خود، پس از تحقیق، بررسی و آزمایش از بهترین آن ها استفاده کند.

برای مشاهده مشخصات فنی پروفیل های گلوبالوم کلیک کنید.

گلوبالوم اصفهان و گلوبالوم کیش :

پارس آلومینیوم در راستای همکاری با بهترین تولید کنندگان پروفیل آلومینیوم، چندین سال است که بعنوان نماینده گلوبالوم در اصفهان ( گلوبالوم اصفهان ) و نماینده گلوبالوم در کیش ( کیش گلوبالوم )، به طراحی و توسعه سیستم های آلومینیومی گلوب آلوم (یا همان گلوبالوم) می پردازد.
می توان گفت گلوبالوم (GlobAlum) -که گاهی با نام برند GA نیز شناخته می شود- توانسته است بعنوان یکی از برترین برندهای تولید پروفیل آلویمینوم درجه یک، در میان فعالان این حوزه در ایران و حتی خاورمیانه شناخته شود.

پارس آلومینیوم به عنوان نماینده رسمی پروفیل گلوبالوم در اصفهان و نماینده گلوبالوم در کیش

پارس آلومینیوم نماینده رسمی پروفیل گلوبالوم در اصفهان ( گلوبالوم اصفهان ) و نماینده گلوبالوم در کیش ( گلوبالوم کیش )

درباره شرکت گلوبالوم (GlobAlum) یا برند آلومینیوم GA:

با توجه به این که در زمینه طراحی و ساخت سختمان های مدرن پیشرفت های چشمگیری بوجود آمده است، طراحان و فعالان این حوزه همواره در تلاشند تا سطح کیفی درب، پنجره ها و نمای ساختمان را از لحاظ عملکرد حرارتی، صوتی و ماندگاری بهبود بخشند. کمپانی گلوبالوم نیز سعی نموده تا با طراحی و توسعه این سیستم ها با استفاده از آلویمینوم، نیاز افراد را در این زمینه برآورده سازد.

در سال ۱۳۸۵، کمپانی GA با خریداری و استفاده از ۲۰۰۰ تن پرس اکستروژن از شرکت شلومن آلمان، توانست تنوع و کیفیت محصولات خود افزایش داده و به یکی از برترین تولید کننده های پروفیل آلومینیوم در ایران و خاورمیانه تبدیل شود.
گلوبالوم در طراحی و توسعه سیستم های آلومینیومی، مواردی مانند افزایش استحکام، ارتقا سطح کیفی و همچنین بهبود عملکرد حرارتی درب و پنجره های آلومینیومی را هدف خود قرار داده است.

در عین حال، برند آلومینیوم GA بعنوان ارائه دهنده سیستم های آلومینیومی گلوبالوم (گلوب آلوم)، سعی نموده است تا پروسه طراحی، ساخت و نصب درب و پنجره های آلومینیومی و نمای آلومینیومی را برای سازندگان و ارائه دهندگان خدمات این حوزه، نیز آسان تر کند.

بطور خلاصه می توان گفت، کمپانی گلوبالوم (GlobAlum) در زمینه تولید محصولات آلومینیومی از جمله درب و پنجره لولایی، درب و پنجره کشویی، نمای آلومینیومی و محصولات مکمل و کاربردی در توسعه سیستم های آلومینیومی فعالیت دارد. گلوبالوم، برآورده سازی نیازهای ساختمان های مدرن را هدف اصلی خود قرار داده است تا با توجه به درنظرگرفتن اصل صرفه جویی و حفظ انرژی در ساختمان بعلاوه ماند گاری بالا، سیستم های آلومینیومی گلوبالوم را تولید کند.

از طرفی GlobAlum با ارائه ویژگی هایی منحصربفرد کمک نموده است تا طراحان، معماران و سازندگان در طراحی و ساخت انواع فرم و اشکال متنوع درب و پنجره های آلومینیومی و طراحی و ساخت نماهای آلومینیومی جدید و متنوع، بسیار راحت تر و خلاقانه تر عمل کنند.

گلوبالم - گلوبال آلومینیوم

گلوبالم – گلوبال آلومینیوم

سری پروفیل های گلوبالوم:

۱- درب و پنجره لولایی:

– پروفیل گلوبالوم GC74 (پروفیل درب و پنجره دو جداره ترمال بریک)

سیستم GC74 با هدف استفاده در درب ورودی ترمال بریک طراحی شده است. از GC74 می توان بصورت محوری تک لنگه، بادبزنی تک لنگه/دو لنگه و در هر دو حالت با فیکس از کنار یا بالا، استفاده نمود.

ویژگی تحمل وزن بالای این سیستم (۲۵۰کیلو گرم در حالت محوری، تحمل وزن تا ۳۰۰ کیلو گرم در نوع بازشوی بادبزنی) باعث شده تا برای اسفاده به عنوان درب آلومینیومی ورودی ساختمان مناسب باشد. مخفی کردن فریم در مصالح ساختمانی و قابلیت نصب در کرتین وال از ویژگی های دیگر GC74 می باشند.

-پروفیل گلوبالوم GC78 (پروفیل درب و پنجره لولایی ترمال بریک)

پروفیل GC78 در ساخت درب و پنجره لولایی ترمال بریک (درب و پنجره های داخل بازشو و خارج بازشو) کاربرد دارد.
با توجه به اینکه سیستم GC78 با استفاده از لاستیک EPDM و تیغه های ۳۴mm Polyamid نصب می شود، می توان از این سیستم برای سازه هایی که ضریب انتقال حرارت و کاهش صوت مدنظر می باشد، استفاده نمود.

– پروفیل گلوبالوم GC68 (پروفیل درب آلومینیوم لولایی)

سری پروفیل GC68 برای ساخت سیستم های درب و پنجره لولایی غیر ترمال بریک کاربرد دارد. پروفیل GC68 امکان ساخت انواع درب بازشو (تک حالته، دو حالته، کلنگی، فرانسوی، محوری، فولکس واگنی و فولدینگ) را فراهم می کند. سیستم با استفاده از لاستیک EPDM نصب می شود و با فراهم نمودن عملکرد حرارتی مناسب می تواند نیازهای مصرف کنده را برطرف سازد.

– پروفیل گلوبالوم GC50N

پروفیل GC50N که محصولی دیگر از گلوبالم است، برای ساخت درب و پنجره های لولایی غیر ترمال بریک کاربرد دارد. درب و پنجره های آلومینیومی که با استفاده از این پروفیل ساخته می شوند، بوسیله لاستیک EPDM نصب می شوند.

 

پروفیل گلوبالوم مناسب ساخت انواع درب آلومینیومی

پروفیل گلوبالوم مناسب ساخت انواع درب آلومینیومی

درب و پنجره کشویی:

-پروفیل گلوبالوم GS160PD (پروفیل درب و پنجره دو جداره ترمال بریک)

پروفیل سری GS160PD از برند گلوبالم، برای استفاده در ساخت درب و پنجره کشویی ترمال بریک طراحی شده است. تحمل وزن فریم های این پروفیل برای هر لنگه تا ۷۰۰ کیلوگرم است که باعث شده تا در ساخت درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک با ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار بگیرد. سری GS160PD این قابلیت را دارد که فریم را از هر چهارطرف در مصالح ساختمانی مخفی کنید.

– پروفیل گلوبالوم INOWA145

INOWA145 محصول مشترک شرکت آلمانی روتوی و برند GA برای درب و پنجره کشویی اینووا است. هوابندی کامل سیستم (دارای گواهینامه هوابندی کلاس ۴ مطابق با استاندارد دین آلمان)، سیستم قفل چندنقطه ای (حتی در پروفیل های ارتفاعی وسط پنجره) و امکان کنترل تمام نقاط قفل به وسیله دستگیره درب، تنها تعدادی از ویژگی های INOWA145 هستند.

– پروفیل گلوبالوم GS142 (پرفیل لیفت اند اسلاید)

پروفیل سری GS142 از گلوبالم، برای ساخت سیستم های درب و پنجره کشویی و لیفت مورد استفاده قرار می گیرد. از آن جایی که با استفاده از این پروفیل می توان به ساخت درب های بزرگ با تحمل وزن هر لنگه تا ۴۰۰ کیلوگرم، پرداخت، می توان از آن برای مواردی مانند درب های بالکنی استفاده نمود.

– پروفیل گلوبالوم GS97 (پروفیل درب و پنجره ترمال بریک)

بیشرین کاربرد پروفیل GS97 برای ساخت درب و پنجره ترمال بریک کشویی است. این سیستم امکان تبدیل به کشویی و لیفت با ظاهری یکسان را داراست. با استفاده از پروفیل سری GS97 می توان سه حالت دوریل، سه ریل و مونوریل را پیاده سازی کرد.

– پروفیل گلوبالوم GS85 (پروفیل درب و پنجره آلومینیومی کشویی)

GS85 پروفیلی برای ساخت درب و پنجره آلومینیومی کشویی است. GS85 برای ساخت سیستم های کشویی از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است و با وجود پروفیل های درپوش و لاستیک EPDM به مصرف کننده این اطمینان را می دهد که یک سیستم کشویی با کیفیت بالا را در اختیار دارد.

– پروفیل گلوبالوم GS73N (پروفیل درب و پنجره آلومینیومی کشویی)

اگر بفکر استفاده از سیستم های درب و پنجره کشویی در مکان هایی هستید که ضریب انتقال حرارت برایتان اهمتی ندارد، از پروفیل GS73N برند آلومینیوم GA استفاده کنید. سری GS73N یک سیستم کشویی غیر ترمال بریک است که امکان نصب شیشه و پنل و در صورت استفاده از پروفیل های تقویتی امکان ساخت در ابعاد بزرگ (با تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلوگرم) را فراهم نموده است.

پروفیل گلوبالوم مناسب ساخت درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک

پروفیل گلوبالوم مناسب ساخت درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک

نمای آلومینیومی:

– پروفیل گلوبالوم GF60 (پروفیل نمای لامل – کرتن وال)

سری GF60 از برند آلومینیوم GA، در واقع سیستمی برای اجرای نمای کرتین وال (Curtain wall) با استفاده از پروفیل های عمودی و افقی یکسان است. شایان ذکر است که ضریب انتقال حرارت این سیستم به دلیل بکارگیری اینسلیتورهای عمودی و افقی متفاوت، بسیار کاهش پیدا کرده است.

– پروفیل گلوبالوم GF50 (پروفیل نمای لامل)

سری GF50 از گلوبالم، نیز یک سیستم نمای کرتین وال (Curtain wall) با ویژگی هایی مشابه سری GF60 این برند است. با این تفاوت که در سری GF50 مدل پروفیل، نمای آلومینیوم سری ۵۰mm است اما در سری GF60 مدل پروفیل، نمای آلومینیوم سری ۶۰mm می باشد.

پروفیل گلوبالوم مناسب ساخت نمای لامل (نمای آلومینیومی ساختمان)

پروفیل گلوبالوم مناسب ساخت نمای لامل / کرتن وال (نمای آلومینیومی ساختمان)

محصولات مکمل:

– پروفیل گلوبالوم GCR60 (پروفیل هندریل ششه ای)

GCR60 از گلوبالم، در واقع هندریل شیشه ای خود ایستای سراسری از جنس آلومینیوم است که ظرفیتی تا ۳ کیلونیوتن بر متر دارد.

 

پارس آلومینیوم نمایندگی پروفیل گلوبالوم

پارس آلومینیوم نمایندگی پروفیل گلوبالوم در اصفهان و کیش

قیمت پروفیل گلوبالوم :

همانطور که در قسمت های بالایی توضیح داده شد، برند GA دارای پروفیل های مختلفی است که هریک کاربردی متفاوت دارند. ما بعنوان نماینده گلوبالوم در اصفهان ( گلوبالوم اصفهان ) و کیش ( گلوبالوم کیش ) می توانیم به روزترین قیمت پروفیل گلوبالوم را به شما ارائه دهیم. کافیست با کارشناسان پارس آلومینیوم تماس بگیرید.

مشاوره و قیمت ساعت ۸ الی ۱۸