مقالات
یراق آلات جی یو آلمان

یراق آلات جی یو آلمان (Gretsch-Unias)

یراق آلات جی یو آلمان (Gretsch-Unias)

گروه Gretsch-Unias که معمولا با نام گروه GU شناخته می شود، یکی از تامین کنندگان پیشرو یراق آلات و قطعات موردنیاز در ساخت انواع درب و پنجره با سیستم های بازشو متفاوت، سیستم های درب ورودی اتوماتیک و سیستم های مدیریت ساختمان است.
یراق آلات جی یو و سیستم های امنیتی جی یو که برای درب های ورودی ساختمان (و پنجره ها) مورد استفاده قرار میگیرند، از پرطرفدارترین محصولات این گروه آلمانی هستند.
گروه جی یو آلمان به تولید و توزیع سخت افزارهای معماری، قفل ها و سیستم های کنترل دسترسی میپردازد و محصولات خود را در سرتاسر دنیا با برند های GU ،BKS ، FERCO و ela-soft را تولید و توزیع می کند.
پارس آلومینیوم نیز مفتخر است که امکان استفاده از یراق آلات جی یو را برای ساخت درب و پنجره آلومینیومی در ایران فراهم نموده است. در ادامه مطلب شما را با محصولات GU آلمان بیشتر آشنا می کنیم.

انتخاب یراق آلات مناسب

همانطور که می دانید یکی از قطعاتی که در ساخت درب و پنجره بسیار حائز اهمیت می باشد، یراق آلات آن است. به جرات می توان که یراق یکی از ارکان اصلی است که میزان استحکام، کارایی، زیبایی، طول عمر و حتی امنیت درب و پنجره را تعیین می کند.

در ساخت درب و پنجره آلومینیومی نیز اهمیت یراق آلات بقدری است که کیفیت محصول نهایی را می توان با آن سنجید. در انتخاب یراق مناسب باید به نکاتی مانند نوع آلیاژی که یراق با آن ساخته شده است، استاندارد بودن، مقاومت و تحمل وزن یراق، طول عمر، عملکرد مکانیکی صحیح، حتی میزان دشواری نصب و شیوه مونتاژ نیز توجه کرد.
شرکت های مختلفی در سرتاسر جهان به تولید یراق آلات می پردازند که برخی از آن ها به دلیل کیفیت بالا و ارائه استانداردهای بالا توانسته اند در این صنعت جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهند.

ما در گروه پارس آلومینیوم برای ساخت و پیاده سازی پروژه های خود از بهترین برندهای یراق آلات استفاده می کنیم. در همین راستا، سعی بر آن داریم تا در مطالب وب سایت رسمی صنایع پارس آلومینیوم، هربار شما را با یکی از بهترین برندهای تولیدکننده یراق آلات درب و پنجره آلومینیومی آشنا کنیم.

 

گروه جی یو آلمان

گروه جی یو آلمان

مروری بر تاریخچه Gretsch-Unitas (گروه GU آلمان)

گروه Gretsch-Unitas از بیش از ۵۰ شرکت تولیدی و بازرگانی در ۳۵ کشور تشکیل شده است. همانطور که GU در شعار تبلیغاتی خود بیان می کند، این گروه “فناوری امن برای شما” را ارائه می دهد.
این شرکت خانوادگی در سال ۱۹۰۷ توسط ویکتور گرتش (Viktor Gretsch) تاسیس شد و امروز توسط برادران جولیوس (Julius) و مایکل فون رش (Michael von Resch) اداره می شود.

اکنون با بیش از ۳۷۰۰ کارمند و بیش از ۱۰۰ سال تجربه، یراق آلات جی یو، سخت افزارها و راه حل هایی که برای طراحی و ساخت سیستم های امنیتی درب و پنجره ارائه می دهد.
در بخش فناوری های پنجره، درب، سیستم ورودی خودکار و سیستم های مدیریت ساختمان، گروه GU حدود ۳۰،۰۰۰ مورد منفرد تولید و توزیع می کند که بسیاری از آن ها به راحتی با یکدیگر ترکیب می شوند. کیفیت بالا و سازگاری محصولات GU عامل موفقیت پروژه های کوچک و بزرگ بسیاری هستند.

برندهای برجسته ای که گروه GU آلمان در سطح بین المللی ارائه می دهد عبارتند از: برند GU (در حوزه فراهم آوردن سخت افزار معماری)، برند BKS (در زمینه قفل، سیستم قفل) و برند FERCO (ارائه سخت افزارهای معماری) و همچنین برند ela-soft (سیستم های مدیریت و سازماندهی ساختمان).

قفل درب جی یو

قفل امنیتی چند نقطه ای جی یو

 

درب اتوماتیک جی یو آلمان:

جی یو ، یکی از پیشگامان نوآوری در اتوماسیون درب (خودکارسازی درب) است. امروزه درب های اتوماتیک جی یو (GU Automatic door) به دلیل استفاده از تکنولوژی های به روز، ایمن و قابل اعتماد در سراسر جهان شناخته شده است.

سیستم های اتوماسیون جی یو برای اکثر درب های شیشه ای قابل اجرا هستند. سیستم های کنترل دسترسی فیزیکی جی یو، می توانند در مقابل ورودهای غیرمجاز امنیت ساختمان را تضمین کنند.

سیستم های امنیتی جی یو برای درب و پنجره:

گروه GU آلمان، جدیدترین فناوری ها را برای تأمین امنیت خانه های مسکونی ارائه می دهد.
بور کلی باید گفت یراق جیو و سیستم های امنیتی جیو، با ارائه مجموعه ای کامل از سخت افزارهای مورد نیاز برای باز کردن، جابجایی، بستن، قفل کردن و ایمن سازی درب و پنجره ، هر آنچه نیاز دارید را برایتان فراهم نموده اند.

 

محصولات جی یو آلمان

محصولات جی یو آلمان

معرفی تعدادی از یراق آلات جی یو و سیستم های قفل جی یو:

– یراق آلات فولکس واگنی جی یو (GU Tilt & Slide) ؛ فولکس واگنی مکانیکی، فولکس واگنی نیمه اتوماتیک و فولکس واگنی فول اتوماتیک
– درب و پنجره های آکاردئونی (GU Fold & Slide)
درب و پنجره های آلومینیومی لیفت و اسلاید (GU Lift & Slide)
– دستگیره درب ج یو (GU Turn handles)
– آرام بند درب جی یو (Door closer)
– قفل امنیتی چند نقطه ای ( GU Multi-point door locks)
– قفل برقی جی یو (GU Electric strikes)
– لولا درب جی یو (GU Door hinges)
– سیستم های قفل مکانیکی جی یو (GU Locking systems, mechanical)
– سیستم های قفل الکترونیکی (GU Locking systems, mechanical)
– سیستم های درب ورودی اتومامتیک
– یراق آلات درب های کشویی جی یو (GU sliding door fitting)
– سیستم پنجره کشویی جی یو
– یراق آلات درب های چرخان (GU Revolving Doors)
– درایو درب اتوماتیک گردان جی یو (Swing-door drives)
– سیستم نظارت و کنترل دسترسی فیزیکی
– دیوارهای کشویی تمام شیشه ای جی یو (All-glass sliding walls)

گروه GU - برند BKS - برند FERCO - برند ela-soft

گروه GU – برند BKS – برند FERCO – برند ela-soft

برندهای گروه GU:

برند BKS تولید کننده انواع قفل، سیلندر قفل و سیستم های قفل درب و پنجره، زیر مجموعه ای از گروه جی یو آلمان:

برند BKS زیر مجموعه ای از گروه GU آلمان است که به تولید سیلندر قفل، قفل درب و سیستم های قفل درب و پنجره می پردازد.

به عبارت دیگر هنگامی که صحبت از طراحی و ساخت سیستم های امنیتی مطمئن برای درب و پنجره ها به میان می آید، محصولات BKS GmbH یکی از خوشنام ترین و محبوب ترین گزینه ها هستند. بطور کلی، برند BKS در زمینه تولید سیلندرهای قفل مکانیکی و الکترونیکی و سیستم های کنترل دسترسی فعالیت دارد.

برند FERCO تولید کننده یراق آلات درب و پنجره، عضوی از گروه جی یو آلمان:

FERCO بزرگترین تولید کننده سخت افزرهای موردنیاز برای ساخت درب و پنجره در فرانسه است. FERCO از سال ۱۹۴۳ به تولید یراق آلات درب و پنجره می پردازد. از سال ۱۹۷۵ نیز به عنوان عضوی از GU به فعالیت های خود را ادامه می دهد.

Ferco همچنین خدماتی نظیر توزیع محصولات و سرویس های پشتیبانی مشتری را در فرانسه و کانادا برای گروه GU انجام می دهند. یراق آلات FERCO عملکرد فوق العاده ای دارند و توانسته اند در بین شرکت های اروپایی تولید کننده یراق آلات، جایگاه خوبی را نصیب خود کنند.

برند ela-soft تولید کننده سیستم های مدیریت و سازماندهی ساختمان، زیر مجموعه ای از گروه جی یو آلمان:

ela-soft از سال ۱۹۹۰، در حال ارائه و توسعه سیستم های مدیریت و سازماندهی ساختمان ها است. هدف ارائه این سیستم ها، استفاده از تکنولوژی برای حفظ امنیت و کنترل ارتباطات در ساختمان است.

قفل و دستگیره در جی یو

دستگیره در جی یو

قیمت یراق آلات جی یو (GU):

یراق آلات جی یو دارای کیفیت بالایی هستند و مشتری می تواند با اطمینان کامل از عملکرد بهینه، آن ها را سفارش دهد.
یراق آلات GU برند آلمانی، نسبت به مارک های چینی و ترک، کمی گران تر هستند ولی در عوض کیفیت بهتری را نسبت به نمونه های مشابه خود ارائه می دهند.

برای دریافت مشاوره درباره انتخاب یراق آلات مناسب با سیستم درب و پنجره خود و همچنین اطلاع از هزینه ساخت درب و پنجره با استفاده از یراق آلات جی یو آلمان کافیست با مشاوران گروه صنایع پارس آلومینیوم تماس بگیرید.

شایان ذکر است که فروش یراق آلات به همکاران عزیز در گروه فعالیت های گروه صنعتی پارس آلومینیوم قرار نمیگیرد. ما در حیطه ساخت انواع درب و پنجره آلومینیومی ، هندریل آلومینیومی ( هندریل شیشه ای ) و همچنین نمای آلومینیومی ( کرتین وال ) با بهترین متریال موجود فعالیت داریم.

از طریق تماس با متخصصین و مشاوران باتجربه در گروه پارس آلومینیوم می توانید درباره هزینه ساخت درب و پنجره با استفاده از یراق آلات جی یو آلمان، اطلاعات به روز را کسب نموده و در صورت تمایل داشتن، پروژه طراحی ، برآورد هزینه و ساخت و پیاده سازی درب و پنجره آلومینیومی موردنظرتان را به پارس آلومینویم محول کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و قیمت ساعت ۸ الی ۱۸