مقالات
یراق آلات Giesse ایتالیا

یراق آلات Giesse ایتالیا ( گیسه )

یراق آلات Giesse ایتالیا

برند یراق آلات Giesse (که در زبان انگلیسی گیسه و در زبان ایتالیایی جیسه تلفظ می شود) یکی از برندهای یراق آلات معروف ایتالیایی برای درب و پنجره آلومینیومی است. کوتاهترین توضیحی که می توان در راستای معرفی برند Giesse ایتالیا بیان کرد این است که یراق آلات گیسه توانسته است مرزهای تکنیکی در یراق آلات درب و پنجره آلومینیومی را جابجا کند.

کمپانی GIESSE ایتالیا، ارائه نوآوری تکنیکی و همچنین کیفیت فوق العاده بالا را بعنوان اولین اصل در ساخت و ارائه محصولات خود در نظر گرفته است. علاوه براین، تمرکز خود را بر این اصل قرار داده است که از مرحله طراحی محصولات خود گرفته تا مرحله تولید و تحویل به مشتری، رضایت کامل مشتری را باید به دست آورد. با استناد بر همین توضیحات کوتاه که درباره استراتژی ها و اهداف این کمپانی بیان شد و همچنین تجربه سازندگان درب و پنجره های آلومینیومی و افرادی که از محصولات Giesse ایتالیا استفاده کرده اند، می توان تا حد زیادی کیفیت یراق آلات گیسه را تضمین کرد.

ما در گروه پارس آلومینیوم همواره تلاش میکنیم تا مطابق با تکنولوژی های روز دنیا فعالیت های خود را گسترش دهیم. این تلاش موجب می شود تا همواره به دنبال جستجو و انتخاب بهترین سخت افزارهای لازم برای ساخت درب و پنجره های آلومینیومی باشیم.

پس از انجام آزمایشات لازم و استفاده از یراق آلات با مارک های مختلف، توانسته ایم از کیفیت یراق آلات Giesse ایتالیا اطمینان حاصل کنیم.

در دیگر مطالب سایت درباره یراق آلات FAPIM ایتالیا ، یراق استاک اسپانیا ( STAC ) ، یراق آلات روتو آلمان ( Roto ) ، یراق آلات زیگنیای آلمان ( SIEGENIA ) ، یراق آلات جی یو آلمان ( Gretsch-Unias ) ، پروفیل گلوبالوم و … برای شما اطلاعات جامعی تهیه نمودیم.
گروه صنایع پارس آلومینیوم شرایطی را مهیا ساخته است تا بتوان برای ساخت درب و پنجره آلومینیومی در ایران از این یراق آلات استفاده نمود. در ادامه مطلب شما را با برند Giesse و محصولات آن بیشتر آشنا می کنیم.

یراق آلات Giesse ایتالیا

یراق آلات گیسه ایتالیا

درباره برند Giesse ایتالیا :

بیش از ۵۰ سال است که Giesse ایتالیا توانسته راه حل های جدیدی را در طراحی و ساخت سخت افزارهای لازم برای پنجره ها و درب های آلومینیومی ارائه دهد. این برند بعنوان بخشی از گروه جهانی Schlegel International (بخش بین المللی Tyman plc) فعالیت می کند (Schlegel Giesse ). این گروه جهانی در حوزه تولید یراق الات در کشورهای ایتالیا، انگلستان، چین و ایالات متحده فعالیت دارد و دارای یک شبکه فروش گسترده و فعال در اکثر کشورهای جهان است.

هدف اصلی این کمپانی این است که بتواند به لطف طیف گسترده ای از راه حل های سخت افزاری و یراق آلاتی که برای درب و پنجره های آلومینیومی تولید می کند و همچنین اختراعاتی که تاکنون در این حوزه ثبت کرده است، به عنوان یک تولید کننده معتبر قطعات مهندسی شده درسطح جهانی به محبوبیت بیشتری نایل شود.

برای رسیدن به این هدف، Giesse همواره در تلاش است تا تمامی مراحل تحقیق، طراحی، ساخت، فروش و دریافت بازخورد از مشتری، را بصورت کاملا حرفه ای انجام دهد. در همین راستا تمامی امور مطابق با ارزش های اصلی این گروه همچون ارائه محصول در سطح بالایی از کیفیت، ارائه راه حل های نوآورانه و استفاده از فناوری های به روز و کسب رضایت کامل مشتری، به انجام می رسند.

برند Giesse ایتالیا

برند Giesse ایتالیا

تمام یراق آلات گیسه ( Giesse ) در آزمایشگاه ای کمپانی تست می شوند!

آزمایشگاه Giesse در سال ۱۹۹۵ با هدف انجام تحقیق و طراحی برای تولید محصولات جدید و بهبود محصولات موجود، راه اندازی شد. این آزمایشگاه از فعالیت های طراحی و توسعه پشتیبانی می کند و محلی است که برای آزمایش و توسعه محصولات جدید نمونه هایی طراحی و ساخته شده و مطابق استانداردهای جهانی تست می شوند.

در آزمایشگاه Giesse آزمایشات مکانیکی و عملکردی بر روی سخت افزارها / یراق آلات درها و پنجره ها انجام می شود تا سطح عملکرد آن ها بصورت دقیق تعیین شود. در واقع این منطقه آزمایشی بصورت اختصاصی به مجهز به ماشین آلات پیشرفته مانند محفظه اسپری نمک است تا مقاومت یراق آلات دربرابر خوردگی (در این مثال در برابر خوردگی نمک) آزمایش کند.
علاوه براین با کمک دستگاه ها و ابزارهای دیگر، آزمایش های چرخه ای ، مکانیکی و عملکردی برای آزمایش دوام لولا ، دستگیره ، قرقره ، مکانیزم شیب و چرخش ، بازوهای هندسه متغیر و سایر سیستم ها انجام می شود.

تست عملکرد سخت افزارهای مربوط به درب و پنجره های آلومینیومی :

مهمترین آزمایشات مورد نیاز برای تطبیق محصول با استاندارد های اروپا (UNI EN 14351-1) را می توان در آزمایشگاه Giesse انجام داد، از جمله :

– محاسبه حرارتی
– آزمون دوام مکانیکی
– تست نفوذ پذیری هوا
– تست مقاومت و نفوذپذیری در برابر آب (Water tightness test)
– مقاومت در برابر بار باد (wind load)
– بررسی عملکرد سخت افزار با استفاده از تست مکانیکی مطابق با استانداردهای صنعت
– تست توسعه محصول مطابق با مشخصاتی که در مرحله طراحی در نظر گرفته شده است

تمام مراحل آزمایش با رعایت تمام قوانین و روش های رسمی شبیه سازی می شوند تا عملکرد هریک محصولات این برند را قبل از آزمون رسمی تعریف کنند. این اقدام که توسط توسط یک تیم متخصص از تکنسین ها و با استفاده از فناوری ها و ماشین آلات پیشرفته انجام می شود، منجر به ارائه خدمات سریع و قابل اعتماد به مشتریان خواهد شد.

یراق آلات Giesse ایتالیا

پارس آلومینیوم-یراق آلات Giesse ایتالیا –

یراق آلات Giesse ایتالیا:

همانطور که پیش تر بیان شد، این کمپانی به دلیل انجام تست های مکرر، پیروی از استانداردها و به طور کلی قرار دادن قانون “کسب رضایت مشتری” بعنوان اصلی ترین هدف تیم خود، توانسته است یراق آلات گیسه را بعنوان یراقی باکیفیت در سرتاسر جهان معرفی کند.

در ادامه با تعدادی از یراق آلات این برند آشنا می شویم:

یراق آلات درب و پنجره کشویی گیسه ایتالیا:

GIESSE طیف کاملی از یراق آلات برای پنجره های کشویی را فراهم می کند. تنوع این یراق آلات که با عملکرد و کارایی های متفاوتی ارائه می شوند، باعث می شود تا سازندگان درب و پنجره های آلومینیومی قادر باشند تمام نیازهای ممکنی که از طرف کاربر نهایی بیان می شوند را برطرف کنند.

انواع دستگیره درب / پنجره کشویی GIESSE و همچنین مدل های مختلف قرقره های درب و پنجره آلومینیومی (با یک یا دو چرخ ثابت یا قابل تنظیم) که با متریال مختلف و با ظرفیت بار متنوع ساخته می شوند، می توانند تمام نیازهای سازندگان درب و پنجره را برآورده کند. شایان ذکر است که استفاده از مواد ضد خوردگی در ساخت این یراق آلات، استحکام و دوام بسیار خوبی به دستگیره ها و قرقره های Giesse می دهد و باعث افزایش عملکرد بهینه در آن ها می شود.

یراق آلات درب و پنجره Tilt and Slide (فولکس واگنی) :

استحکام و قابلیت اطمینان یراق الات فولکس واگنی Giesse به شما امکان می دهد تا لنگه های بازشو با اندازه ها و وزن های متفاوت ( تا ۲۷۰۰ میلی متر طول و ۲۰۰ کیلوگرم وزن ) را پیاده سازی کنید. این یراق آلات در انواع مختلف با بازشو اتوماتیک یا دسته معمولی ارائه شده اند. Giesse ایتالیا طیف گسترده ای از یراق آلات فولکس واگنی را ارائه می دهد و کاربر بسته به اندازه و وزن پنل ها و نیازهایش، از بین مدل های مختلف می تواند یکی را انتخاب کند.

دیگر یراق آلات برند schlegel giesse:

– یراق آلات پنجره های Tilt and Turn
– انوع دستگیره (از جمله دستگیره های بیرون بازشو)
– لولاهای درب و پنجره های آلومینیومی ساده
– یراق آلات مربوط به درب محوری (پیوت / Pivot)
– یراق Panic Bar (برای درب ها)
– انواع پیچ و مهره برای پیاده سازی درب و پنجره های آلومینیومی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و قیمت ساعت ۸ الی ۱۸