مقالات
خانه هوشمند - زیگینیا آلمان

یراق آلات زیگنیای آلمان برای درب و پنجره هوشمند

یراق آلات زیگنیای آلمان (SIEGENIA):

هدف شرکت آلمانی زیگینیا (SIEGENIA GROUP) ارائه و توسعه راه حل هایی است که بوسیله آن ها بتوان به فضاهای ساکن جان ببخشند. زیگنیای آلمان (SIEGENIA) دارای سبدی گسترده از محصولاتی نظیر یراق آلات نوآورانه برای سیستم های مدرن پنجره، سیستم های درب و دیگر سیستم های مرتبط با افزایش آسایش و رفاه افراد است.

از آن جایی که یکی از چشم اندازهای گروه زیگینیا (SIEGENIA GROUP)، تولید محصولاتی برای افزایش راحتی و آسایش در ساختمان است، همواره تلاش می کند تا با استفاده از تجربیات گذشته و حفظ نوآوری، بهترین تجهیزات موردنیاز برای ساخت خانه های هوشمند را ارائه دهد. تولید یراق آلات مورد نیاز برای ساخت درب و پنجره هوشمند که بیشتر با عنوان “ یراق زیگنیا آلمان ” شناخته می شوند نیز در همین راستا صورت گرفته است.

پارس آلومینیوم با بهره گیری از جدیدترین و بهترین متریال، به شما کمک می کند تا ساختمان خود را به تکنولوژی های یک خانه هوشمند مجهز کنید. پس از انجام تحقیقات گسترده و کسب تجربه در بکارگیری یراق آلات گوناگونی که در حوزه ساخت درب و پنجره های هوشمند مورد استفاده قرار میگیرند، پارس آلومینیوم امکان استفاده از یراق آلات زیگنیا آلمان (SIEGENIA) را برای ساخت خانه های هوشمند در ایران میسر ساخته است.

در ادامه این مطلب با تعدادی از سیستم های درب و پنجره هوشمند که بوسیله یراق آلات زیگینیای آلمان (SIEGENIA) قابل پیاده سازی هستند، آشنا می شوید.
در دیگر مطالب سایت درباره یراق آلات Giesse ایتالیا ( گیسه )، یراق آلات FAPIM ایتالیا ، یراق استاک اسپانیا ( STAC ) ، یراق آلات جی یو آلمان ( Gretsch-Unias )، یراق آلات روتو آلمان ( ROTO ) و پروفیل گلوبالوم برای شما اطلاعات جامعی تهیه نمودیم.

راحتی و آسایش در خانه هوشمند

راحتی و آسایش در خانه هوشمند

خانه هوشمند (Smart Home):

اگر بخواهیم بصورت تخصصی تعریفی از تکنولوژی خانه هوشمند داشته باشیم، باید گفت فناوری خانه هوشمند (Smart home technology) به فناوری اتوماسیون سازی خانگی -یا همان خودکارسازی اجزای سازنده خانه- گفته می شود. برای پیاده سازی خانه های هموشمند از دستگاه های هوشمند قابل برنامه ریزی که در بیشتر موارد دارای سنسورهای هوشمند نیز هستند استفاده می شود.
این دستگاه ها معمولا از حسگرها و سایر امکاناتی که قابلیت استفاده از اینترنت اشیا (Internet of things یا همان IoT) را دارند استفاده می کنند و از طریق شبکه، معمولاً از طریق شبکه خانگی (مانند LAN محلی) یا اینترنت به هم متصل می شوند. به این ترتیب امکان کنترل از راه دور را برای کاربر فراهم می کنند. بعنوان مثال شما می توانید از طریق گوشی هوشمند (موبایل یا تبلت) و یا سایر دستگاه های کنترل کننده ای که ممکن است صرفا برای خانه شما طراحی شوند، بر دستگاه های تعبیه شده در خانه تان نظارت داشته و عملکرد آن ها را کنترل کنید.
یکی از موارد استفاده از تکنولوژی خانه های هوشمند، ساخت درب و پنجره های هوشمند است. بعنوان مثال هنگامی که بیرون از خانه هستید می توانید پنجره را باز کنید یا ببندید!

پنجره ها و درهای کشویی که می توانند کارهای بیشتری انجام دهند!

با استفاده از یراق آلات زیگنیای آلمان (SIEGENIA) حتی درب های کشویی و پنجره های بزرگ نیز می توانند به راحتی و با خیال راحت کار کنند. در واقع سیستم هوشمندی که زیگینیا برای درب و پنجره ارائه می دهد، ترکیبی از یک درایو هوشمند SIEGENIA و برنامه SIEGENIA Comfort است در کنار هم راحتی و امنیت را به بالاترین سطح می رسانند.
وقتی تکنولوژی کارآمد و قابلیت های برنامه هوشمندی که قرار است دستگاه هوشمند را بوسیله آن کنترل نمود، با یکدیگر سازگاری کامل داشته باشند می توانند عملکرد یکدیگر را بهینه نموده و کارایی را به بالاترین سطح برسانند.
هنگامی که درب و پنجره هوشمند در محل کار یا زندگی خود دارید، بسیاری از اقدامات و همچنین تهویه روزانه می تواند به طور خودکار انجام می شود. بنابراین، شما خانه خود را همیشه تحت کنترل و نظارت دارید، حتی در زمانی که در بیرون از خانه هستید.

برخی از انواع درب و پنجره های هوشمند:

– پنجره دارای درایو هوشمند
– پنجره با سنسورهای نظارتی هوشمند
– درب های کشویی با درایو هوشمند
– پنجره ها و درب های کشویی که به سیستم های هشدار متصل می شوند

درب و پنجره هوشمند

هوشمندسازی درب و پنجره

– پنجره دارای درایو هوشمند (پنجره های هوشمند)

سیستم تهویه هوشمند در پنجره:

شما می توانید پنجره هوشمند خود را طوری تنظیم کنید که با استفاده از یک تایمر، بصورت خودکار باز و بسته شود!
سیستم های بازشو هوشمند در پنجره ها، تهویه هوا را راحت تر و قابل کنترل تر از قبل انجام میدهند، حتی وقتی در خانه نیستید.
با استفاده از یراق آلات زیگنیای آلمان (در اینجا، درایو SIEGENIA) می توانید برنامه هوشمندی برای پنجره های خود تنظیم کنید تا با استفاده از تایمر، در دوره های زمانی مشخص باز شود و عملیات تهویه هوا را بصورت خودکار انجام دهد. این بدان معنی است که شما می توانید در هرمکانی با یک ضربه انگشت خود (در گوشی یا ریموت) به صورت کاملاً آرام تهویه ساختمان را انجام دهید.

سیستم قفل خودکار در پنجره هوشمند:

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که بعد از باز کردن پنجره، از خود پرسیده اید که آیا پنجره ای باز مانده است یا خیر؟ با درایوهای هوشمند SIEGENIA، پنجره ها نه تنها به طور خودکار بسته می شوند، بلکه کاملاً قفل می شوند.
می توان درایو های پنجره هوشمند را بصورتی ادغام نمود که بعد از انجام عملیات باز و بسته شدن پنجره برای تهویه، پنجره قفل شود.

– پنجره های دارای سیستم نظارت هوشمند:

سیستم نظارت بر قفل هوشمند:

با داشتن سنسور پنجره رادیویی از نظر ایمنی، با یک نگاه در دستگاه همراه خود (موبایل تان) می دانید که آیا همه پنجره ها به درستی قفل شده اند یا خیر.
برخلاف سنسورهای معمولی، هنگامی که از سنسورهای زیگنیا (SIEGENIA SENSOR) در پنجره های خود استفاده می کنید، می توانید در برنامه SIEGENIA Comfort تمام وضعیت های باز یا قفل بودن پنجره ها را به تفکیک مشاهده کنید. حتی استفاده نادرست از پنجره (مانند نیمه باز بودن) تشخیص داده می شود.

سیستم هوشمند مقابله با سرقت: سنسور ارتعاش یکپارچه

یکی از سنسورهای هوشمند زیگینیا (SIEGENIA)، سنسور پنجره رادیویی هوشمندی است که هرگونه اقدام به سرقت از طریق پنجره را به شما نشان می دهد. این سنسور به هیچ عنوان قابل فریب نیست و از طریق سنسور ارتعاش به طور خودکار صدای زنگ هشدار را ایجاد می کند و باعث ایجاد ترس می شود. نصب این سیستم در پنجره بصورت کاملا مخفی صورت می گیرد. می توانید برنامه متصل به این سیستم را گونه ای تنظیم کنید که سیگنال هشدار، به صورت یک هشدار فوری به تلفن هوشمند شما ارسال شود.

سنسور ضدسرقت زیگینیای آلمان

سنسور ضدسرقت زیگینیای آلمان

– درب های کشویی هوشمند:

با تعبیه سیستم هوشمند در درب های کشویی، می توانید بدون دست گذاشتن به دستگیره درب، تعیین کنید که درب چه اندازه باز شود: اندازه یک شکاف، به اندازه یک متر یا کاملا باز.
با نصب درایوهای موتوری زیگینیا (SIEGENIA motorised drives)، می توانید تنها با کشیدن انگشت خود بر روی صفحه گوشی یا دستگاه ریموت، به هر اندازه که بخواهید درب کشویی خود را باز کنید. در این مورد نیز برنامه SIEGENIA Comfort، طیف گسترده ای از عملکردهای اتوماتیک را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی حتی یک ارسی در ۴۰۰ کیلوگرمی را آزادنه از نقطه A به B حرکت دهید و تا نقطه توقف، آن را بصورت روان حرکت دهید.
با استفاده از یراق آلات زیگینیای آلمان برای درب کشویی هوشمند، می توانید میزان عرضی که قرار است باز شود را تعیین کنید و بدون نیاز به لمس درب، درب را را تا نقطه موردنظر باز کنید. حتی می توانید درب را گونه ای برنامه ریزی کنید که بصورت خودکار برای تهویه در شب باز شود یا برای ایمنی بیشتر بصورت اتوماتیک قفل شود.


سنسورهای امنیتی هوشمند درب (اتصال درب های کشویی به سیستم های هشدار)

SIEGENIA برای افزایش نیازهای امنیتی، راه حل های هوشمند را برای مقابله در برابر سرقت به شما ارائه می دهد. این نوع محافظت بسیار قوی بوده و می تواند با نظارت الکترونیکی همراه باشد.
این سیستم می تواند بصورت ترکیبی از سیستم قفل هوشمند و سیستم هشدار سرقت باشد. شما می توانید مطمئن باشید که وضعیت باز و قفل به طور دقیق کنترل می شود. علاوه بر این، هر اقدام برای سرقت و دستکاری به طور مستقیم شناسایی و توسط سیستم نظارت یا سیستم هشدار مرکزی، برای شما ارسال می شود .

قیمت یراق آلات زیگینیا آلمان :

برای دریافت مشاوره درباره انتخاب یراق آلات مناسب با سیستم درب و پنجره خود و همچنین اطلاع از هزینه ساخت درب و پنجره با استفاده از یراق آلات زیگینیا آلمان کافیست با مشاوران گروه صنایع پارس آلومینیوم تماس بگیرید.

شایان ذکر است که فروش یراق آلات به همکاران عزیز در گروه فعالیت های گروه صنعتی پارس آلومینیوم قرار نمیگیرد. ما در حیطه ساخت انواع درب و پنجره آلومینیومی ، هندریل آلومینیومی ( هندریل شیشه ای ) و همچنین نمای آلومینیومی ( کرتین وال ) با بهترین متریال موجود فعالیت داریم.

از طریق تماس با متخصصین و مشاوران باتجربه در گروه پارس آلومینیوم می توانید درباره قیمت ساخت درب و پنجره آلومینیومی با استفاده از یراق آلات زیگینیا آلمان ، اطلاعات به روز را کسب نموده و در صورت تمایل داشتن، پروژه طراحی ، برآورد هزینه و ساخت و پیاده سازی درب و پنجره آلومینیومی موردنظرتان را به پارس آلومینویم محول کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و قیمت ساعت ۸ الی ۱۸