میزان امنیت و ایمنی درب و پنجره های آلومینیومی

در مورد میزان امنیت و ایمنی درب و پنجره های آلومینیومی باید گفت : اگر به دنبال افزایش امنیت ملک تجاری یا مسکونی خود هستید، پنجره های آلومینیومی گزینه بسیار خوبی هستند. پنجره های آلومینیومی نه تنها بادوام هستند، بلکه در مقایسه با سایر پنجره ها بسیار عالی به نظر می رسند. درب و پنجره های آلومینیومی جلوه ای مدرن به ساختمان شما می بخشند، از نظر انرژی کارآمد هستند و نیاز به تعمیر و نگهداری پایینی دارند.
در ادامه این مطلب درباره اینکه درب و پنجره های آلومینیومی چقدر ایمن و مطمئن هستند صحبت می کنیم.

میزان امنیت درب آلومینیومی

درب های آلومینیومی – ایمن و محکم !

در مقایسه با بسیاری از انواع دیگر درب ها، درب های آلومینیومی به دلیل استحکام ذاتی مواد دارای مزیت هستند.
آلومینیوم قوی و مستحکم است و یک مانع فیزیکی انعطاف پذیر بین خانه شما و دنیای بیرون ایجاد می کند. این یک ماده کاملاً مدرن است و با گذشت زمان می توانید متوجه شوید که اعتمادتان به آن بیجا نبوده است.درب های آلومینیومی ذاتاً ضد آب هستند، در برابر ضربه، شکستگی و حتی آتش سوزی، از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند. بنابراین وقتی صحبت از امنیت درب می‌شود، هیچ عملکردی را از دست نخواهید داد.

درب های آلومینیومی چقدر ایمن هستند؟

در یک جمله باید گفت درب های آلومینیومی ایمن و محکم هستند!
در مقایسه با دیگر انواع درب ها، باید گفت درب های آلومینیومی به دلیل استحکام ذاتی آلومینیوم ، استحکام بالایی دارند و این یکی از اصلی ترین مزیت های آن ها نسبت به سایر درب هاست. می توان گفت آلومینیوم قوی و مستحکم است و یک مانع فیزیکی انعطاف پذیر بین خانه شما و دنیای بیرون ایجاد می کند.

چگونه امنیت پنجره های آلومینیومی خود را افزایش دهیم ؟

با استفاده از چند روش، می توانید امنیت پنجره های آلومینیومی خود را افزایش دهید تا مطمئن شوید که از دارایی هایتان در برابر مزاحمان محافظت می شود. توصیه ما این است که برای افزایش امنیت پنجره های خود کمی بیشتر سرمایه گذاری کنید.

امنیت درب آلومینیومی

– پنجره های دو جداره یا شیشه های سکوریت را انتخاب کنید

برای اینکه بیشترین امنیت را از پنجره های خود به دست آورید، مطمئن شوید که پنجره های دو جداره یا شیشه های سکوریت را نصب می کنید. هر دوی این ها در مقایسه با پنجره های شیشه ای استاندارد، سخت تر شکسته میشوند، بهره وری انرژی را بهبود می بخشند و دوام بیشتری دارند.

– استفاده از قفل ها و دستگیره های دارای مکانیزیم های امنیتی :

انواع قفل ها و سیستم های امنیتی هوشمند و حتی ساده وجود دارند که بر روی فریم های آلومینیومی نصب می شوند و به راحتی با تمام سیستم درب و پنجره خانه تان ادغام می شوند تا امنیت ساختمان را چند برابر کنند. هرچند استفاده از سیستم های امنیتی / دزدگیر و قفل های هوشمند کاری مطمئن و عاقلانه است اما معمولا نصب این سیستم ها هزینه بالایی بهمراه دارد.

می توان از انواع قفل ها و دستگیره ها استفاده کرد تا درب/پنجره تنها به میزان مشخصی باز شود و یا پس از باز شدن بصورت خودکار بسته شوند. بعنوان مثال می توان از کلیدهای توقف حرکت (Key track stop) استفاده کرد. این نوع قفل/کلید تعیین می کند که پنجره یا درب تا چه اندازه ای باز شود! می توان این قفل را در در هر نقطه ای از مسیر بازشو پنجره نصب نمود و از باز شدن کامل پنجره جلوگیری کرد.

دستگیره های دارای مکانیزم های امنیتی نیز می توانند برای بسته و ایمن نگه داشتن پنجره ها استفاده شوند. آنها در واقع یک لایه امنیتی را به انواع پنجره ها اضافه می کنند.

درب آلومینیومی ایمن

– نصب دوربین های امنیتی:

امروزه در هر مکانی می توانید شاهد وجود دوربین های امنیتی باشید! این دوربین ها علاوه بر امنیت پنجره ها – یک راه ایده آل برای محافظت از تمامی ساختمان و اموال شما محسوب می شوند. دوربین‌های قابل مشاهده نه تنها در اکثر موارد از دست درازی سارقان احتمالی جلوگیری می‌کنند، بلکه به شما اجازه می‌دهند تاخانه‌تان را نیز زیر نظر بگیرید. در صورت نصب، می‌توانید مناطق ضبط شده را همیشه از طریق برنامه‌های رایانه و تلفن هوشمند خود مشاهده کنید.

– نصب چراغ های حسگر حرکتی :

همانطور که می دانید چراغ‌های حسگر حرکتی، با تشخیص حرکت روشن می‌شوند. آنها به شما کمک می‌کنند تا از هر حرکتی در اطراف ملکتان مطلع شوید. همچنین به شما کمک می‌کنند تا در خارج از ملک خود در شب حرکت کنید.
علاوه بر این، بسیاری از چراغ‌های حسگر حرکت، با دوربین‌های امنیتی و اپلیکیشن های هشداردهنده سازگار هستند. بنابراین هر حرکتی می تواند از طریق گوشی هوشمند، ایمیل و … به شما اطلاع داده شود.

درب های آلومینیومی محکم تر و ایمن تر هستند یا درب های یو پی وی سی (uPVC) ؟

امنیت و استحکام درب های آلومینیومی در مقایسه با یو پی وی سی بسیار بیشتر است. در یک کلام باید گفت این به دلیل استحکام ذاتی عناصر بکتر رفته برای ساخت درب آلومینیومی، همچنین در دسترس بودن لوازم جانبی امنیتی و مکانیسم‌های قفل کاربردی است که برای بهبود میزان امنیت و محافظت از پروفیل آلومینیوم قابل نصب هستند.

بیشتر بخوانید : مقایسه درب های uPVC و آلومینیویم

درست مانند درب‌های آلومینیومی، محصولات UPVC را می‌توان با افزودن سخت‌افزارهای با امنیت بالا و مکانیزم‌های قفل، ایمن‌تر ساخت. و درست مانند یو پی وی سی، آلومینیوم را می توان به روش های مختلفی در مورد رنگ ها و پرداخت ها سفارشی کرد. وقتی نوبت به افزودن لوازم جانبی سخت افزاری برای ایمن تر کردن درهای شما می رسد، هم یو پی وی سی و هم آلومینیوم انتخاب های عالی هستند.

استحکام درب های آلومینیومی به این معنی است که شکستن آنها نسبت به یو پی وی سی و سایر درب ها، دشوارتر است. اگر نگران ورود اجباری به خانه خود از طریق زور وحشیانه هستید، این نگرانی شما را کاهش می دهد. شکستن درهای آلومینیومی در مقایسه با uPVC بسیار سخت تر است، زیرا این ماده بادوام می تواند در برابر هر چیزی که یک مزاحم احتمالی به آن پرتاب کند، مقاومت کند.

در حالی که هر دو درهای UPVC و آلومینیومی را می توان با مکانیزم های قفل بسیار ایمن تجهیز کرد، آلومینیوم به دلیل استحکام ذاتی مواد، بالاتر از uPVC قرار می گیرد. حتی با حداقل قفل های اضافی، درب های آلومینیومی یک مانع فیزیکی سخت بین خانه شما و دنیای بیرون برای حفظ امنیت شما و عزیزانتان هستند.

اگر مایلید در مورد میزان ایمن بودن درب های آلومینیومی بیشتر بدانید – یا اگر هر سؤال دیگری در مورد درب و پنجره و نماهای آلومینیومی دارید – می توانید با ما تماس بگیرید. شما می توانید از کارشناسان ما در مورد محصولات آلومینیومی شیک و مدرن بپرسید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

مشاوره و قیمت ساعت ۸ الی ۱۸